Module

Jauni un Lietoti IBC konteineri. Jauni un lietoti konteineri.

IBC konteineri Piedāvājam jaunus un lietotus IBC konteinerus. Pie mums jūs atradīsiet: IBC konteineri ķīmisko vielu, naftas produktu transportēšanai IBC konteineri pārtikas produktiem Šādi konteineri piemēroti dažādu...

IBC Konteineru pārdošana. Piegāde.


Konteineru izmantošana:


Šādi konteineri paredzēti šķidro un cieto vielu, kā arī beramkravu transportēšanai, glabāšanai.

Piemēroti visām bīstamības klasēm - ķīmijas un ADR šķidrumiem. Paredzētas atkārtotai lietošanai.

Visbiežāk IBC konteinerus izmanto, lai pārvadātu tehniskos šķidrumus - naftas ķīmijas produktu (galvenokārt motoreļlu, turbīnas eļlu, aviācijas, transmisijas un hidrauliskās eļļas, uc), ķimikālijas (spirti, sveķu skābes, uc), kā arī dažādus pārtikas produktus.

Tiek ražoti arī speciālie IBC konteineri pārtikas šķidrumiem. Iekšējais tilpums sastāv no speciāliem materiāliem, kas nav kaitīgi pārtikas produktie. Pieejami ar zaļo vāku.

Konstrukcija:


IBC konteineri sastāv no metināta tērauda rāmja un plastmasas iekšējā trauka, ar servisa aprīkojumu. Rāmis ir izgatavots no metināma tērauda profilu un loksnes.

Attiecībā no iekšējā slāņa tiek izmantots polietilēns ar augstu izturību pret dažādām ķīmiskām vielām. IBC-konteinerus var izmantot plašā temperatūras diapazonā, konstrukcija nodrošina absolūtu necaurlaidību, mehānisko izturību, un ir ķīmiski stabila.

Transportēšanas priekšrocības:


IBC - ir universāls risinājums transporta izmaksu samazināšanai, eksportētājiem, importētājiem. Bez tam , IBC - konteiners - ir ērts veids kā nosītūtīt nepieciešamo kravu ārzemju saņēmējiem. It īpaši, kompānijām, kas specializējas uz ārējās tirdzniecības, jo var nodrošināt konteinera savākšanu un atgūšanu, lai tos importēt ar citiem produktiem Latvijā.

IBC - tvertnes ietilpība ir 1 miljons kubikmetru dm

Konteinera kubiskā forma, dod priekšrocības jebkādu šķidro vielu iekrāvēšanai transportlīdzeklī. Bez tam , šie konteineri var stāvēt blakus, vai ( vairumā gadījumu ) viens otru .

Standarta izmēri IBC: konteiners ar metāla kasti ir 1,18 * 1,35 * 1 = 1593 cu . metri.

Tādējādi ,IBC - konteineru izmantošana ietaupa telpu, tāpēc IBC - konteineriem transportēšanas izmaksas ir zemākas nekā, piemēram, mucām.

Piedāvājumā:


  • Jauni IBC konteineri
  • Lietoti IBC konteineri
  • Tehniskie un pārtikas konteineri
  • Dažādi palešu veidi

Saņemt cenu piedāvājumu uz konteinera iegādi.


Developed by: